O firmě OSTRATICKÝ s.r.o. - Ostratický - speciální zemědělská technika


Tradice a kvalita českého strojírenství

Firma OSTRATICKÝ, spol. s r.o. je nejvýznamnější výrobce speciální zemědělské techniky pro vinohradnictví a ovocnářství ve střední a východní Evropě.

Základy firmy byly položeny v roce 1990, po revolučních změnách ve východní Evropě, kdy na základě 20 let zkušeností se zemědělskými stroji a strojírenstvím pan Josef OSTRATICKÝ zahájil výrobou strojů vlastní konstrukce. Nyní je firma řízena dvěma společníky - Josefem OSTRATICKÝM, zakladatelem, jako technickým ředitelem a konstruktérem všech strojů a jeho synem, Radkem OSTRATICKÝM, jako obchodním a marketingovým ředitelem. V průběhu uplynulé doby se firma změnila z malého soukromého podniku, ve společnost s r.o. rodinného typu.

Firma sídlí uprostřed největší vinohradnické oblasti ve střední Evropě - mezi Rakousko-Česko-Slovenskými hranicemi, v těsné blízkosti významné architektonické oblasti ve střední Evropě chráněné fondem UNESCO - Lednicko-Valtický areál, v regionu známého folklórního festivalu ve Tvrdonicích a nádherné chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace Pálava.

Naše nabídka zahrnuje širokou paletu speciálních strojů a zařízení pro vinice, sady, lesnictví, údržbu zeleně a komunální služby. Vlastní výrobní program je vhodně doplněný zbožím jiných evropských výrobců, tak aby bylo možno plně pokrýt běžné i speciální požadavku uživatelů. Můžem Vám proto nabídnout zejména:

  • techniku pro vinice a sady
  • techniku pro údržbu zeleně
  • techniku pro komunální služby
  • zakázkovou výrobu speciálních dílů
  • zakázkovou výrobu speciální zemědělských strojů

V souvislosti s naším dalším růstem a rozvojem, stále hledáme nové partnery pro spolupráci - firmy a obchodní organizace specializované na stejný obor nejen v České a Slovenské republice, ale v celém světě.

Máme mnoho zkušeností s výzkumem a vývojem těchto strojů, jsme velmi flexibilní a na základě našich zkušeností jsme schopni stroje snadno přizpůsobit speciálním požadavkům nebo podmínkám v různých regionech.

Potřebujete-li další informace nebo pokud máte speciální požadavky, s důvěrou se na nás obraťte. Těšíme se na Váš brzký kontakt.

Josef OSTRATICKÝ
Radek OSTRATICKÝ

Ostratický, s.r.o.

Ostratický, s.r.o.

Hrušecká 388
691 54 Týnec

tel: +420-519-342491
tel: +420-774-342491
e-mail: info@ostraticky.cz
web: www.ostraticky.cz


Aktuálně